Jesień

Strona główna » Jesień

Spływ kajakowy Czarną Hańczą

Jacht na jeziorze Białym w Augustowie – proponuję Państwu wypożyczenie naszego jachtu kabinowego dla 5 osób zacumowanego na jeziorze Białym w Augustowie w Oficerskim Yacht Clubie „Pacyfic”. W pakiecie z rezerwacją domu taniej.

 
 
 
 
 
Spływ kajakowy Czarną Hańczą

Spływ kajakowy Czarną Hańczą lub Rospudą – pośredniczę poprzez zaprzyjaźnioną firmę w organizacji spływów kajakowych największą rzeką Suwalszczyzny Czarna Hańczą oraz słynną ze sporu o obwodnicę Augustowa Rospudą. Oba spływy dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń i emocji.
więcej…

 
 

Grzybobranie w Puszczy Augustowskiej

Grzybobranie w Puszczy Augustowskiej –50 metrów od Wilii Danowskie znajdują się pełne grzybów lasy Puszczy Augustowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe – w okolicy wsi Danowskie przebiega wiele szlaków rowerowych pozwalających poznać turystyczne atrakcje regionu. Pomogę Państwu w opracowaniu tras i organizacji wycieczek.
więcej…

 
 
 

Wycieczki rowerowe

Wędkarstwo– w okolicy znajdują się wspaniałe jeziora do uprawiania wędkarstwa : Blizno, Blizenko, Tobołowo, Wigry oraz rarytas, położona w środku Puszczy Augustowskiej w odległości od domu 2km Busznica (możliwość nabycia kart do wędkowania w Willi Danowskie).